Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Woodpecker Lodge, Watlington

Snadná online rezervace Woodpecker Lodge a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Watlington bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Woodpecker Lodge (Chalupy), ubytování Watlington, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Woodpecker Lodge. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Woodpecker Lodge může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Woodpecker Lodge se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Woodpecker Lodge vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Woodpecker Lodge (Chalupy), Watlington

Watlington, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Woodpecker Lodge
Woodpecker Lodge 1Woodpecker Lodge 2Woodpecker Lodge 3Woodpecker Lodge 4Woodpecker Lodge 5Woodpecker Lodge 6Woodpecker Lodge 7Woodpecker Lodge 8Woodpecker Lodge 9Woodpecker Lodge 10Woodpecker Lodge 11Woodpecker Lodge 12Woodpecker Lodge 13Woodpecker Lodge 14Woodpecker Lodge 15Woodpecker Lodge 16

Woodpecker Lodge is a cottage in Watlington with access to a garden. The property has garden views and is 43 km from Peterborough.

The cottage is fitted with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with an oven and a toaster. The cottage also features a bathroom with a hot tub and a bath or shower.

Kings Lynn is 8 km from the cottage. The nearest airport is Norwich International Airport, 61 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Woodpecker Lodge)

Bazén a wellness

Vířivka/ jacuzzi

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Woodpecker Lodge)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Important information (Woodpecker Lodge)

Please note that the full amount of the reservation is due before arrival. Cottages.com will send a confirmation with detailed payment information. After full payment is taken, the property's details, including the address and where to collect keys, will be emailed to you.